TOP trendy outfity na sport a cvičení: V čem makají na své postavě naše známé tváře?

Blíží se období Vánoc, kdy mnoho lidí upustí ze stravovacích návyků a dopřejí si pár koláčků. Proto je důležité, tělo trošku předpřipravit a cvičit ještě před svátky. Známé tváře se do toho pustili ve velkém. Jak vypadají v oblečení na cvičení?

Fitness móda se stala mnohem populárnější než kdysi. Sportovní oblečení se už nenosí jen na cvičení, ale i na běžný den. Vybrat si to správné, však není jednoduché.

Očekáváte kvalitu, pohodlí, ale i styl. Naše známé tváře spojily všechny tři věci dohromady a vytvořili tyto outfity. Během těchto dní nezahálejí a udržují si super postavy. Ohodnoťte, kdo vypadá v legínách a sportovní podprsence nejlepší.

Lucid
Vizážistka Lucid se stala novou ambasadorkou sportovní značky. Nezvykne příliš často na profilu sdílet fotky z cvičení, ale při této příležitosti se ukázala v modrém setu. Legíny s vysokým pasem a podprsenka připomínající spíše crop top.

Luci v tomto oblečení vypadá super a na své postavě maká už nějaký ten rok. I po narození dcerky se jí opět podařilo být ve skvělé kondici. Sportovní set vypadá pohodlně, elasticky a účelně.

Meggie
Na profilu se Magdaléna pochlubila fotkou v zeleném topu a legínách. Mintovou barva je aktuální velkým hitem, takže Magda vsadila na topku. K oblečení si dala vysoké ponožky a bílé značkové tenisky. Velmi pěkný sportovní look.

Meggie cvičí dost pravidelně, tak prozradila v rozhovoru. „Cvičím dvakrát týdně s trenérem, ale při 5 ročním aktivním dítěti jsem v pohybu prakticky neustále. Nejraději cvičím břicho, nohy a zadek, protože to jsou podle mě partie, na kterých by si měla dát záležet každá žena. „

Lucia Gachulincová vypadá brutálně dobře. Po změně, kterou absolvovala od dob působení na farmě, se ráda pochlubí skvělou postavou, na níž sportovní oblečení vypadá přímo ideální.

Lucka si dala nedávno udělat i prsa, což pomohlo k tomu, aby jí podprsenky ještě více seděli. Ukázala se v bílých kouscích – crop top a legíny od stejné značky.

Pro někoho je cvičení utrpení, ale pro někoho naopak radost. Když však najedete na ten koloběh a začnete cvičit pravidelně a stane se z toho vaše rutina, je to úžasný pocit. Pohyb vám dodá energii, zlepší náladu a celkově dělá váš život prospěšnější ve více směrech.

Pro Lucku se stalo cvičení denní aktivitou a změnilo jí to život. „Cvičení změnilo můj zevnějšek. Já jsem změnila svůj život. Moje rozhodnutí udělali ze mě, pro mě, lepšího člověka, tím pádem se cítím lépe a žiji v takové pozitivní rovince, kdy mám důvod být na sebe každý den pyšná, „řekla v exkluzivním rozhovoru o sebelásce.

ivana Gáborík
Ivanka se věnuje cvičení, sportování a tanci celý život. Vždy jí byla fyzická aktivita blízká. I po narození dcerky se dostává opět zpátky do skvělé formy. Nedávno se pochlubila trendy kousky.

Měla na sobě bílo-šedé legíny, ke kterým byla i podprsenka. Na obou byla nepravidelná bledě-šedá potisk v různých tvarech. Ivanka vypadá super, i oblečení jí sedne jako ulité.

Wau, to jsou křivky. Simona má tělo bohyně. Každopádně takové sexy tělo není zdarma. Jde o výsledek tvrdé dřiny a neustálého pohybu. Jak řekla v rozhovoru, cvičí až 6krát do týdne.

„Já jsem absolutní živel a neposedný člověk, miluji pohyb a sport je vášeň, bez které si svůj život neumím představit. Během celého roku cvičím pod dohledem osobního trenéra 2-3 krát týdně, zpevňujeme a formujeme nedostatky. „

Na profil přidala fotku outfitu, který se skládal z legín nevšední fialkové barvy, které sladila s růžovou sportovní podprsenkou. Je vidět, že ta dřina se vyplácí a Simona se může pochlubit cihličkami na břiše.

Jasmina Alagic
Jasmina se začala v poslední době věnovat Pilates. Řekla, že si neumí toto cvičení vynachválit.

Zvolila modrý outfit – legíny s vysokým pasem a elastický top s dlouhými rukávy. Jasmina měla vždy dobrou postavu, ale není všechno o tom být hubená, ale hlavně zpevněná, a právě proto se rozhodla pro pilates.

„Při žádném jiném cvičení jsem nevydržela tak dlouho, jako při tomto Pilates. V první řadě mi velmi pomohl s páteří a zadruhé, opravdu krásně tvaruje postavu. Ano já vím, mám na ní ještě nedostatky, ale vlastně, co jsou a co nejsou nedokonalosti ?, „napsala pod fotografii z cvičení.

Další články autora

PR článek

Nejnovější články

Titulek: Krása a sebevědomí s klinikou estetické medicíny: Operace,...

Vstupte do světa nekonečné krásy a objevte nový pohled na sebe s klinikou estetické...

Titulek: Zázrak pro vaše vlasy: Kosmetický salon s keratinem...

Vstupte do světa luxusu a péče o vaše vlasy v našem kosmetickém salonu! Nabízíme...

EnteroZOO: akutní pomoc při kožních onemocněních

Jakožto pečliví a zodpovědní majitelé jste si určitě zvykli reagovat na první náznaky jakékoliv...

Hermès je plný tradic a špičkové kvality 

Špičková kvalita je zde samozřejmostí, stejně jako rodinné tradice u firmy Hermes. Koupě jejich...

Velký horoskop na červen: Pro která znamení bude tento...

BeranMáte přímo dětské nadšení pro všechno nové. A život mnohdy berete nejen jako hru,...

Jídelníček proti celulitidě na 5 dní: Když omezíte cukry,...

Se stoupající teplotou se snižuje množství zakryté kůže během jara a hlavně v létě....

Comments