Velký horoskop na červen: Pro která znamení bude tento měsíc tím nejlepším a nejšťastnějším?

Beran
Máte přímo dětské nadšení pro všechno nové. A život mnohdy berete nejen jako hru, ale také jako soutěž. A právě v červnu vás bude obzvlášť lákat zkoušet nové věci. Nenecháte si ujít žádnou příležitost, chopíte se jí oběma rukama v přesvědčení, že budete úspěšní. A teď to nejlepší na konec – cokoliv tento měsíc vyzkoušíte, dopadne úspěšně!

Býk
Jediné, co potřebujete, je nový začátek, začít s čistým štítem. Sluneční červen je pro to pro vás ideální. Konečně odhodíte nechuť k jakékoli formě změny, která vás jen brzdí žít svobodnějšího a zábavnějšího života. Přestanete se bát rizika a vaším největším štěstím bude radost z běžného života. Vaše okolí si však ničeho nevšimne, nadále na vás bude dívat jako na ty nejstřízlivější a nejkonzervativnější lidi.

Blíženci
Projekt, vztah, povinnosti či jiný závazek… prostě je zde něco, z čehož jste již dlouhodobě unaveni až frustrovaní. Přestože se nadále extrémně snažíte, abyste zachránili, co se dá, nedaří se vám a to vám bere veškerou energii do života. V červnu se však ve vás něco zlomí a řeknete si: A dost! Jakmile tento krok uděláte, všechno uvidíte jasněji a hezčím světle.

Nepřehlédněte: Stoupající znamení ascendentu: Souvisí s časem našeho narození a prozradí o nás leccos

Rak
Bojíte se, že osoba, na které vám záleží, odkráčí z vašeho života, že o vás ztratí zájem. Tyto obavy vás sužují do takové míry, že nedokážete myslet na nic jiného. Pamatujte si však jednu důležitou věc – to, na co intenzivně myslíte, si nakonec přitáhnete do života. Proto začněte myslet jinak. Nový měsíc plný slunečných a krásných dní je úžasnou příležitostí ke změně. Využijte ji!

Lev
Vaše chování se vždy řídí vášní, což se odráží i na vašem způsobu mluvení. Pokud v červnu vytěžíte ze své sebevědomé povahy maximum, naskytnou se vám příležitosti, o kterých jste snili už nějaký ten pátek. Navíc poznáte lidi, jejichž kontakty později oceníte.

Panna
Pokud někomu přeje měsíc červen, tak jsou to lidé ve znamení Panna. Jste mezi nimi? Tak se můžete těšit na dvojitou dávku vaší tvůrčí a vynalézavé energie. Uděláte něco, co vám může přinést obrovský úspěch. Nemusí jít jen o peníze. Může jít o jakoukoli oblast.

Váhy
Šestý měsíc bude pro vás tím, ve kterém se odhodláte k vážnému rozhovoru s osobou, která vám není lhostejná. Už dlouho ho odkládáte a to vás vnitřně štve. Nyní vám konečně odlehne, konečně se vám bude snáze dýchat. Současně budete připraveni na nové nové příležitosti, odhodláni rozšířit své obzory.

Štír
Vaše obavy z překážky, která vás brzdí, jsou přehnané. A v červnu si to uvědomíte. Sluneční dny vás totiž dobijí potřebnou energií a dodají vám sílu i odvahu. Zvládnete to! Když bude po všem, budete jen kroutit hlavou, že jste se báli zbytečně.

Přečtěte si: Tyto věci jsou na vás nejpřitažlivější: Berani vyzařují sílu, Střelci tajemno

Střelec
Střelci zažijí dny plné pokušení. Pokud jste se narodili v tomto znamení, očekávejte, že do vašeho života vstoupí osoba, která vám nedá spát. Získá si vaše myšlenky i veškerou pozornost, nebudete se umět soustředit na nic jiného. Pokud tedy máte vztah, na kterém vám záleží, přimějte se odolat.

Kozoroh
Je čas vystoupit ze své komfortní zóny a sdělit ano novým příležitostem. Přestaňte se držet při zemi a osvoboďte se od negativního tlaku a očekávání druhých, která vás nemotivou, ale sužují. Když selžete, nevadí, jen začněte žít, nebojte se rizika. Už vás brzdilo příliš dlouho!

Gorgeous happy young woman plus size body positive in blue jeans and white shirt reading cooking book in home kitchen

Vodnář
Každá akce vyvolává reakci, na to pamatujte! Přestože se v červnu objeví věci, které nebudete mít pod kontrolou, nevadí… Pokračujte v tom, co jste si umínili bez ohledu na to, že vám něco nevyšlo, jednou to totiž vyjde. Nenechte se zabrzdit neúspěchem, myslete pozitivně.

Ryby
Červen bude měsícem, kdy vaše vztahy posílí. A stejně bude měsícem, kdy poznáte nové, správné lidi, kteří se stanou vašimi přáteli. Pokud nemáte partnera, z nové známosti se může vyklubat i vztah. Dejte mu šanci. Nebojte se zamilovat.

Další články autora

PR článek

Nejnovější články

Hermès je plný tradic a špičkové kvality 

Špičková kvalita je zde samozřejmostí, stejně jako rodinné tradice u firmy Hermes. Koupě jejich...

Jídelníček proti celulitidě na 5 dní: Když omezíte cukry,...

Se stoupající teplotou se snižuje množství zakryté kůže během jara a hlavně v létě....

Tři elementy, které vám zajistí pokožku bez celulitidy: Pokud...

Pomerančová pokožka je něco, po čem netouží žádná žena, ale trápí nejednu z nás....

Denní porce zdraví v krabičce pro každého

Přestože si stále častěji uvědomujeme důležitost zdravého stravování, často neumíme splnit ani jednoduché pravidlo...

Dieta, o které se (ne)říká: Pro tělo představuje to...

Přestože i dnes najdete na internetu zastánce teorie, že přijaté kalorie musí jít z...

Jediná vlastnost z pohledu párového terapeuta: Díky ní vám...

Co myslíte? Co je tou vlastností, která odlišuje páry, jejichž vztah přežije i po...

Comments