Romantické módní kousky v podání našich známých krásek: Inspirace na valentýnské outfity

Už se blíží! Brzy je tu Valentýn a pokud patříte mezi ženy, které se rády pro svoji polovičku vyfintit, inspirujte se sexy outfity hvězdných dám.

Jak budete trávit den zamilovaných? Romantická večeře doma při svíčkách a potom sledování filmu v objetí? Sice je aktuální situace trošku komplikovaná ale hezký večer si můžete udělat i doma a nachystat se pro svého partnera, aby si připomněl, jaký kus ženy má doma.

Typické barvy pro tento svátek jsou červená či růžová, můžete je zakomponovat do svých outfitů, ovšem můžete zvolit i bílou či černou. Záleží to jen na vás. V posledních měsících vás partner viděl asi nejvíce v teplákové soupravě, tak proč ho v této den nepotěšit něčím odvážnějším a více sexy?

Naše známé krásky vědí, jak se pěkně nahodit. Zkuste se inspirovat outfity, které vytvořili.

Mini šaty jsou vždy dobrý nápad
Většině mužů se ženy líbí nejvíc v šatech. Ideální, pokud jsou krátké a ukazují co nejvíce z těla. Večer bude přece jen o vás dvou, tak proč se trochu neodhalit.

Můžete vsadit na svůdnou červenou nebo ho překvapit nějakou výraznější barvou, ke které pěkně sladíte make-up a vlasy.

Rifle v hlavní roli
Někdy stačí málo na to, abyste vypadaly super. Pokud máte doma pěkné rifle, které vám sednou jako ulité, klidně je zkombinujte s nějakým crop topem nebo pěkným krajkovým tílkem. Mnohdy právě make-up a vlasy vědí učarovat, takže můžete vsadit i na jednodušší outfit.

Pokud looku chcete dodat více vážnosti a ženskosti, dejte si i nějaké sako. V bílém většina žen vypadá sofistikovaně, trendy, ale zároveň přitažlivě.

Při večeři bude vidět hlavně vrchní část vašeho outfitu, takže se můžete věnovat právě výběru toho správného topu. Buď vsaďte na holčičí halenku, ve které vypadáte neodolatelně cute nebo chcete vašeho partnera trošku dráždit, dejte si nějaký výrazný top ve kterém ukážete i sexy dekolt a tak ho návnad na skvělou noc, která vás čeká.

Záleží, jak dobře znáte svého partnera znáte a jestli víte, co by ho překvapilo nebo potěšilo. Samozřejmě, nelze zapomínat na to, že i vy se musíte v valentýnském outfitu cítit dobře. Pokud si dáte výstřih a nebudete to vy, zbytečně si zkazíte večer, a tím pádem nebudete sama sebou a nic nebude takové, jak jste si naplánovali. Vždy pohodlně, trochu sexy, ale hlavně ať jste to vy.

Vrchol svůdnosti je jednoznačně krajka ve spojení s koženými kousky. Pozor na to, abyste nevypadala lacině. Musíte vědět, jak tyto kousky kombinovat. Pokud se rozhodnete pro výrazný krajkový top, dejte si k němu raději kalhoty, protože pokud byste zvolili ještě mini sukni, mohli byste působit příliš vulgární.

Pokud vsadíte na ukázání vašich nohou a dáte si krátké kožené kalhoty či sukni, navrch se hodí něco méně odhaleny. Výstřih není problém v tom případě, pokud máte alespoň zahalené ruky.

Šaty s různou potiskem
Mnoho žen má doma několik šatů, které letos neměli možnost vytáhnout tolikrát jako po minulé roky. Klidně potěšte svou polovičku nějakými mini šaty se zvířecím potiskem, které mnoho mužů považuje za sexy. Nebo můžete zvolit kárované šaty, které u mnohých pánů evokují vzhled sexy studentky.

Krása mini šatů s rukávy a bez výstřihu spočívá v tom, že sice neukazují skoro nic, stále vypadáte sexy a svůdně. Pokud vsadíte na správný odstín, střih šatů a potisk, víte iv nejobyčejnějších šatech vypadat jako bohyně. Samozřejmě, důležitou častou celého looku je make-up, vlasy, ale v neposlední řadě i vůně, na to nezapomínejte.

Spodní prádlo jako předehra
Pokud chcete, aby z vás váš partner nespustil oči během celého večera, risknite to jen sexy spodním prádlem, na kterém budete mít nějakou košilku, která bude zakrývat kousky pod, dokud se nerozhodnete, že je čas, aby vás viděl jen v negližé.

Jde sice o odvážnou radu, ale možná právě to by od vás partner nečekal a třeba myslet na fakt, že každý vztah někdy potřebuje okořenit a je super, pokud uděláte krok, který by od vás partner nečekal.

Další články autora

PR článek

Nejnovější články

Hermès je plný tradic a špičkové kvality 

Špičková kvalita je zde samozřejmostí, stejně jako rodinné tradice u firmy Hermes. Koupě jejich...

Velký horoskop na červen: Pro která znamení bude tento...

BeranMáte přímo dětské nadšení pro všechno nové. A život mnohdy berete nejen jako hru,...

Jídelníček proti celulitidě na 5 dní: Když omezíte cukry,...

Se stoupající teplotou se snižuje množství zakryté kůže během jara a hlavně v létě....

Tři elementy, které vám zajistí pokožku bez celulitidy: Pokud...

Pomerančová pokožka je něco, po čem netouží žádná žena, ale trápí nejednu z nás....

Denní porce zdraví v krabičce pro každého

Přestože si stále častěji uvědomujeme důležitost zdravého stravování, často neumíme splnit ani jednoduché pravidlo...

Dieta, o které se (ne)říká: Pro tělo představuje to...

Přestože i dnes najdete na internetu zastánce teorie, že přijaté kalorie musí jít z...

Comments