Víme, proč je ZEEN kolagen oblíbený u těchto celebrit!

Možná jste o ZEEN kolagenu už něco slyšeli, možná je pro vás naprostou novinkou. No jedno je jisté. Tento prémiový mořský kolagen si našel své fanoušky iu známých osobností. Proč na něj nedají dopustit?

Mořský kolagen značky ZEEN by Roal je původem francouzský hydrolyzovaný kolagen, který je získán z ryb a díky způsobu zpracování jej vaše tělo umí vstřebat a využít až do poslední molekulky.

Při užívání mořského kolagenu je důležitý jeho obsah. Vždyť chcete přece na svém těle vidět jeho pozitivní účinky co nejdříve, ne? ZEEN kolagen obsahuje až 6 000 miligramů kolagenu v denní dávce, což je přesně to množství, díky kterému už po 3 měsících uvidíte první výsledky.

Zbytečně se budete poohlížet po konkurenčních baleních! Ty, co obsahují kolagenu více, by vaše tělo stejně nevstřebalo a ty, co ho obsahují méně zase způsobí, že se výsledky nedostaví tak brzy, jak byste si přáli.

Na ZEEN kolagenu je také skvělé to, že obsahuje hned 3 typy, a to kolagen I, II, III. Každý z nich působí na jinou část našeho těla, takže máte jistotu, že rozhýčká nejen vaši pleť či vlasy, ale také klouby, trávení či svalstvo a cévy. Jednoduše komplexní péče!

Navíc z nabídky ZEEN kolagenů si můžete vybrat hned 2 možnosti. Buď můžete sáhnout po čistém mořském kolagenu PURE bez příchutě, nebo po zlatém kolagenu s citrónovou příchutí, který navíc obsahuje i tělu prospěšné látky jako vitamín C, zinek a kyselinu hyaluronovou.

Gorgeous woman posing on camera

A jaké kouzlo v něm vidí známé osobnosti?

Vanessa Šarköziová
I když je Vanessa ještě mladá žíně, už teď ví, že co investuje do péče svého těla teď, se jí v pozdějším věku určitě vrátí. Lidský organismus totiž v přibližně 25. roce života začne produkovat stále méně a méně kolagenu, který je zodpovědný za pružnou a pevnou pleť bez vrásek. Tím, že si pravidelně doplní potřebnou dávku ZEEN kolagenu již nyní, sníží budoucí riziko tvorby prvních vrásek na minimum.

Další články autora

PR článek

Nejnovější články

Hermès je plný tradic a špičkové kvality 

Špičková kvalita je zde samozřejmostí, stejně jako rodinné tradice u firmy Hermes. Koupě jejich...

Velký horoskop na červen: Pro která znamení bude tento...

BeranMáte přímo dětské nadšení pro všechno nové. A život mnohdy berete nejen jako hru,...

Jídelníček proti celulitidě na 5 dní: Když omezíte cukry,...

Se stoupající teplotou se snižuje množství zakryté kůže během jara a hlavně v létě....

Tři elementy, které vám zajistí pokožku bez celulitidy: Pokud...

Pomerančová pokožka je něco, po čem netouží žádná žena, ale trápí nejednu z nás....

Denní porce zdraví v krabičce pro každého

Přestože si stále častěji uvědomujeme důležitost zdravého stravování, často neumíme splnit ani jednoduché pravidlo...

Dieta, o které se (ne)říká: Pro tělo představuje to...

Přestože i dnes najdete na internetu zastánce teorie, že přijaté kalorie musí jít z...

Comments