Topmodelky, které uspěly ve světě, ale doma je moc neznáte: Přesto mají své další (ne)splněné sny

Topmodelky, které uspěly ve světě, ale doma je moc neznáte: Baya Koláriková, Dominika Kuchařová a Dorota Kullová. Jaké byly jejich začátky v modelingu a co jsou jejich nesplněné sny?

Baya Koláriková
Kariéru modelky odstartovala vítězstvím v soutěži Schwarzkopf Elite Model Look 2013. Následně se probojovala do Top 15 na světovém finále Elite Model Look v Číně. Předváděla pro Giambattista Valli, Chanel, Dior, Miu Miu a jiné. Objevila se v magazínech jako Vogue, Madame Figaro či Dazzle Japan. Poznat ji můžete také díky poslední celosvětové kampani pro značku Shiseido. Bayu nejčastěji potkáte buď v New Yorku, nebo Tokyu. Pracovní vytíženost se jí daří skloubit se studiem na Penn State University, kde momentálně studuje psychologii.

,,Americký systém vysokých škol mi velmi vyhovuje a vysloveně se těším na každý nový předmět, neboť vím, že to dané učivo je to nejnovější, co věda a psychologie nabízejí. To, že se stále více a více učím o tom, jak a proč člověk funguje, mě ovlivňuje každý den. Také mi to pomáhá v práci s lidmi z jiných kultur a pozadí (což jde ruku v ruce s modelingem)“.

Je vidět, že Baya patří k modelkám, které jsou neustále v pohybu a rády se učí nové věci. Proto nás zajímalo, jestli má ještě nějaké nesplněné sny. ,,Nesplněných snů mám velmi mnoho, jestli už je to postupování v mém akademickém životě a následně zahájení zcela nové kariéry nebo modelingové úspěchy ve formě prestižních kampaní a cestování. Nedávno jsem začala studovat italštinu ak ní bych ještě chtěla přidat japonštinu. Kromě toho bych se chtěla zlepšit v točení keramiky na kruhu. Čili trošku z každého soudku.“

Pretty female with fair hair blond in a black swimsuit sit on chair. vamp woman.

Kariéru modelky začala jako finalistka soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2013. Následně nafotila kampaň pro značku Dior, což odstartovalo její úspěšnou kariéru modelky. Mezi největší úspěchy patří přehlídky pro Givenchy, Marc Jacobs, Guy Laroche, Kayne West, Iceberg, Julien Macdonald a další. Objevila se v módních časopisech po celém světě, mezi něž patří Vogue, Harper´s Bazaar, L´Officiel, Elle, Marie Claire a Prestige. Po úspěšném ukončení bakalářského studia na Fakultě tělesné výchovy a sportu se Dorota přesunula opět pracovně do New Yorku. Jak sama tvrdí, pokud by se nevěnovala modelingu, učí tenis: ,,Vystudovala jsem FTVŠ, zatím mám ukončené bakalářské studium. Mým cílem do budoucna je věnovat se trenérství tenisu, případně učitelství tělesné výchovy. Tato práce mě moc láká, ale ještě se jí nemůžu na 100 procent věnovat. Velmi si užívám tenisové turnaje jako divák, když jsem v zahraničí pracovně a můžu vidět světové hráče.“ Dorotinim snem je jednou inspirovat děti a mládež ke sportu. ,,A naučit se jednou plynule francouzsky :).“

Další články autora

PR článek

Nejnovější články

Hermès je plný tradic a špičkové kvality 

Špičková kvalita je zde samozřejmostí, stejně jako rodinné tradice u firmy Hermes. Koupě jejich...

Velký horoskop na červen: Pro která znamení bude tento...

BeranMáte přímo dětské nadšení pro všechno nové. A život mnohdy berete nejen jako hru,...

Jídelníček proti celulitidě na 5 dní: Když omezíte cukry,...

Se stoupající teplotou se snižuje množství zakryté kůže během jara a hlavně v létě....

Tři elementy, které vám zajistí pokožku bez celulitidy: Pokud...

Pomerančová pokožka je něco, po čem netouží žádná žena, ale trápí nejednu z nás....

Denní porce zdraví v krabičce pro každého

Přestože si stále častěji uvědomujeme důležitost zdravého stravování, často neumíme splnit ani jednoduché pravidlo...

Dieta, o které se (ne)říká: Pro tělo představuje to...

Přestože i dnes najdete na internetu zastánce teorie, že přijaté kalorie musí jít z...

Comments