Tři elementy, které vám zajistí pokožku bez celulitidy: Pokud se jich budete držet, výsledky uvidíte do 8 týdnů

Pomerančová pokožka je něco, po čem netouží žádná žena, ale trápí nejednu z nás. Podívejte se spolu s námi jak jí říct jednou provždy sbohem.

Pravidelnost a rituály jako cesta k úspěchu
Celulitida je problém, který trápí stejně štíhlé ženy i ty, co mají nějaké to kilo navíc. Jednoduše si nevybírá. Stačí, když lymfa nefunguje tak jak má a je více než pravděpodobné, že navštíví i vás. Když se totiž toxiny z těla neodplavují jak mají, projeví se to i tímto způsobem. Proto byste se na své tělo měli podívat komplexně, pokud se této nechtěné kamarádky chcete zbavit natrvalo.

Co všechno může způsobovat celulitidu:

nesprávné fungování lymfatického systému
zadržování vody a nevyplavování toxinů
nedostatek živin a vitamínů
příliš častá konzumace tučných jídel a polotovarů
vysoká míra mléčných produktů ve stravě
nedostatek pohybu
špatná hydratace
Mohlo by vás zajímat: 5-denní startovací jídelníček na hubnutí: Detailní návod, jak začít boj s tuky

  1. Nastartujte lymfatický systém

Jak opět nastartovat lymfu a přimět tělo pracovat? To je první a zásadní otázka, kterou byste si měli nejen položit, ale také zodpovědět. Ideální je začít den sklenicí vody s citrónem a dát si svižnou procházku. Klidně stačí i 15 minut. Dobrá je také ranní jóga. V tomto směru se všechno počítá. Potom si dopřejte teplý bylinkový čaj a až následně si dejte snídani či kávu. Základ je dělat to pravidelně a opravdu si vytvořit jakýsi rituál, pro který nebudete mít výmluvy.

  1. Při cvičení se zaměřte na cviky, které stimulují lymfu

Ono i když pravidelně běháte, jezdíte na kole, či posilujete ve fitku, může se stát, že celulitidou trpíte. Stačí ovšem do fitness plánu implementovat cviky na tento problém a uvidíte, že postupně se propracujete k hladké pokožce. Ideální jsou úklony, přepínání špiček, dřepy, výpady – v pomalém i rychlém tempu, či jumping jack.

Přečtěte si: Potraviny, ze kterých se nejrychleji přibírá na břiše: Když je vyloučíte, můžete vypadat štíhlejší, než jste si mysleli

Healthy eating: group of fresh multicolored foods to help lower cholesterol levels and for heart care shot on wooden table. The composition includes oily fish like salmon. Beans like Pinto beans and brown lentils. Vegetables like garlic, avocado, broccoli, eggplant and tomatoes. Fruits like apple, grape, orange and berries. Nuts like almonds and walnuts. Soy products like tofu and soybeans. Cereals and seeds like chia seeds, flax seeds, oatmeal and barley. Olive oil, dark chocolate and yogurt with added sterols and stanols. High resolution 42Mp studio digital capture taken with SONY A7rII and Zeiss Batis 40mm F2.0 CF lens
  1. Sacharidy výrazně eliminujte

Ústupky a omezení budete muset dělat i ve svém jídelníčku. Přestože sacharidy jsou pro tělo důležité, zároveň jsou také zodpovědné za hrbolky pod kůží. Pokud je totiž nespálíte, tělo si je ukládá. Během 8 týdnů proto zkuste ve výrazné míře vynechat potraviny bohaté na sacharidy – pečivo, rýži, brambory, těstoviny a sladké. Nahraďte je kvalitní zeleninou, klíčky, vajíčky či rybami.

Když spojíte tyto tři věci a vydržíte 2 měsíce, věřte, že vaše figura bude vypadat úplně jinak. Ono někdy klíč k úspěchu je mnohem jednodušší než předpokládáme.

Další články autora

PR článek

Nejnovější články

Hermès je plný tradic a špičkové kvality 

Špičková kvalita je zde samozřejmostí, stejně jako rodinné tradice u firmy Hermes. Koupě jejich...

Velký horoskop na červen: Pro která znamení bude tento...

BeranMáte přímo dětské nadšení pro všechno nové. A život mnohdy berete nejen jako hru,...

Jídelníček proti celulitidě na 5 dní: Když omezíte cukry,...

Se stoupající teplotou se snižuje množství zakryté kůže během jara a hlavně v létě....

Denní porce zdraví v krabičce pro každého

Přestože si stále častěji uvědomujeme důležitost zdravého stravování, často neumíme splnit ani jednoduché pravidlo...

Dieta, o které se (ne)říká: Pro tělo představuje to...

Přestože i dnes najdete na internetu zastánce teorie, že přijaté kalorie musí jít z...

Jediná vlastnost z pohledu párového terapeuta: Díky ní vám...

Co myslíte? Co je tou vlastností, která odlišuje páry, jejichž vztah přežije i po...

Comments