Make-up looky, které slaví přirozenou krásu ženy: Díky tomuto zůstanete sama sebou, umělá krása je na ústupu

Umělá krása je na ústupu. Důvod je jednoduchý – ztrácí se v ní skutečná ženská krása a charisma. Nedovolte, aby vám ji zákroky či make-up vzal, zůstaňte sama sebou.

V době, kdy je každá mladá slečna či žena v honbě za „dokonalou“ krásou, která zdaleka není dokonalá, je třeba připomínat si, že každá z nás je originál. To je skutečné bohatství ženy.

Trendy, kdy se slaví skutečná krása však budou teprve narůstat. Proč si však nezačít vážit sebe sama už teď a použít make-up jen k vyzvednutí své přirozené krásy.
Čtěte také: Nejkrásnější barva vlasů na léto 2022 se hodí každé ženě: Třeba k ní však zvolit vhodný účes, aby vynikla vaše osobnost

Pleť v duchu 90’s Frost
Základem zdravé a zářivé pleti je hydratace. V případě make-upu je jednou z nejčastějších chyb vynechávání podkladové báze. primeru. Novinka od MAC Cosmetics v podobě Studio Radiance Moisturising + Illuminating Silky Primer připraví pleť na make-up a zároveň dodá 8hodinovou hydrataci, během které je pleť svěží, zářivá a přirozeně oslnivá. Hybridní složení vodního gelu obsahuje technologii Moisture-Reserve Technology se složkami vhodnými pro pokožku včetně kyseliny hyaluronové a glycerinu, které pomáhají okamžitě a po celý den hydratovat pokožku pro svěží a měkký pocit. Hydratační formule je také naplněna směsí olivového oleje, jojobového oleje a vitamínu E, které upravují a poskytují přirozeně zářivý vzhled.

Objemová řasenka s obsahem séra
Spojením síly 8 revitalizujících aminokyselin koncentrované v 91 % ošetřujícího černého balzámu a odpoutáním se od používání vosku vznikla první objemová řasenka s obsahem séra Le 8 Hypnôse od Lancôme. Náhrada vosku a obohacení receptury o pečující složky či nový design pro cirkulující budoucnost. Použitím skla namísto plastu zvyšuje Le 8 Hypnôse laťku luxusních maskář ještě výše a zároveň snižuje negativní vliv na životní prostředí. V duchu symbolu nekonečného cyklu obsaženého v čísle 8 je toto sklo (částečně již recyklovaného původu) samozřejmě také recyklovatelné, a to včetně uzávěru.

Ergonomický kartáček z vláken rostlinného původu: díky extra měkkým vláknům rostlinného původu lze řasenku Le 8 Hypnôse nanášet velmi lehkými tahy ultra měkkým kartáčkem. Kopíruje tvar uzávěru a je přirozeně ergonomická.

Young woman applying natural organic essential oil on hair and skin. Home spa and beauty rituals. Skin care.

Veganský pudrový rozjasňovač
Pudrový rozjasňovač, který je navíc veganský, rozzáří pleť obličeje, dekoltu a celého těla a propůjčí pokožce dlouhodobý lesk a opálený vzhled. Díky obsahu aloe vera přirozeně zvlhčuje pleť a vitamíny A a E mají antioxidační působení. Výhodou je, že se neusazuje ve vráskách.

Balzám na rty s omlazujícím účinkem
Nový balzám Soft´n Tinted Lip Balm značky GOSH Copenhagen (Fann.sk) obsahuje aktivní komplex Wakapamp, který poskytuje rtům výhody omlazujícího ošetření. Podporuje přirozený lesk a výživu rtů či hydrataci. Navíc napomáhá zvýraznit kontury rtů a dosáhnout krásnějšího objemu. Obsahuje také ochranný faktor SPF 15.

Další články autora

PR článek

Nejnovější články

Hermès je plný tradic a špičkové kvality 

Špičková kvalita je zde samozřejmostí, stejně jako rodinné tradice u firmy Hermes. Koupě jejich...

Velký horoskop na červen: Pro která znamení bude tento...

BeranMáte přímo dětské nadšení pro všechno nové. A život mnohdy berete nejen jako hru,...

Jídelníček proti celulitidě na 5 dní: Když omezíte cukry,...

Se stoupající teplotou se snižuje množství zakryté kůže během jara a hlavně v létě....

Tři elementy, které vám zajistí pokožku bez celulitidy: Pokud...

Pomerančová pokožka je něco, po čem netouží žádná žena, ale trápí nejednu z nás....

Denní porce zdraví v krabičce pro každého

Přestože si stále častěji uvědomujeme důležitost zdravého stravování, často neumíme splnit ani jednoduché pravidlo...

Dieta, o které se (ne)říká: Pro tělo představuje to...

Přestože i dnes najdete na internetu zastánce teorie, že přijaté kalorie musí jít z...

Comments