Hledáte muže na celý život? Potom se tomuto typu chlapů vyhněte

Pokud chcete mít po svém boku muže, který je opravdu spolehlivý, rozhodně byste se měli vyhnout jednomu typu chlapů. Nic růžového vás totiž s nimi nečeká. A je fajn přijít na to v předstihu.

Touha po lásce nás občas přivede do náruče toho nespráveného chlapa. Pokud se tomu chcete vyhnout, měli byste si všímat určitých povahových vlastností a rysů, které o muži prozradí mnohem více, než si možná myslíte. A dokážou vám napovědět, jaký život by vás po jejich boku čekal. Zkrátka někdo není stavěný na dlouhodobé svazky, což je naprosto v pořádku, jen je fajn to o dotyčném vědět, když vy sama máte představu o společné rodině.

Chlapi, o kterých mluvíme mají jeden výrazný povahový rys, na kterém balancují. Během dne se velmi často nacházejí ve vlastní snové rovině, žijí ve svých představách a přítomnost docela často ignorují. Mnohokrát uvěří svým vizím ještě dříve, než by se jen přiblížily k realitě. Uvažují v duchu jednotlivce, opravdu výjimečně berou ohled na své okolí. Pro ně je klíčové, aby měli své pohodlí a ostatní je nezajímá.

Happy Asian gay couple embracing and smiling at smart phone while taking selfie during relaxation in city.

Aby však toto zakryli, mnohdy používají lež a berou jej jako přirozenou součástí každodenního života. Tam spadají i nekonečné sliby, které však stále zůstávají jen sliby. Jedná se o tzv. „básničkářů“, kteří sice krásně o věcech říkají, jen přeměna na realitu je u nich v nedohlednu.

Ve vztahu s nimi si budete připadat jako na horské dráze, nikdy vlastně nevíte, na čem jste a co můžete čekat. Jedná se o Vodnáře, kteří jsou ve svém nitru velcí pesimisté, mají nízké sebevědomí a ego. Přesně to je důvod, proč se chovají tak, jak vidíte. Ale protože si to sami nepřiznají, nedokážou s tím ani nic dělat. Takže od těchto mužů raději ruce pryč. Tedy pokud nemáte maximálně empatickou a submisivní povahu určitě.

Další články autora

PR článek

Nejnovější články

Hermès je plný tradic a špičkové kvality 

Špičková kvalita je zde samozřejmostí, stejně jako rodinné tradice u firmy Hermes. Koupě jejich...

Velký horoskop na červen: Pro která znamení bude tento...

BeranMáte přímo dětské nadšení pro všechno nové. A život mnohdy berete nejen jako hru,...

Jídelníček proti celulitidě na 5 dní: Když omezíte cukry,...

Se stoupající teplotou se snižuje množství zakryté kůže během jara a hlavně v létě....

Tři elementy, které vám zajistí pokožku bez celulitidy: Pokud...

Pomerančová pokožka je něco, po čem netouží žádná žena, ale trápí nejednu z nás....

Denní porce zdraví v krabičce pro každého

Přestože si stále častěji uvědomujeme důležitost zdravého stravování, často neumíme splnit ani jednoduché pravidlo...

Dieta, o které se (ne)říká: Pro tělo představuje to...

Přestože i dnes najdete na internetu zastánce teorie, že přijaté kalorie musí jít z...

Comments