Nejkrásnější svatební momenty našich i světových hvězd a jejich nejromantičtější polibky!

Svatba je krásný moment pro oba partnery. Ten okamžik, kdy si řeknete své „Ano“ a políbíte se – je chvíle, na kterou nikdy v životě nezapomenete.

Ani známé tváře nejsou výjimkou a také oni hledají lásku. Mnohým se podařilo vzít si spřízněnou duši a jejich svatby byly okouzlující. Mezi TOP svatby patřila i svatba Justina Biebera s Hailey Bieber či svatba Meghan Markle nebo Kate Middleton.

U nás nezaostává ani Veronika Radoslava se Sajf či Adela Vinczeová s Viktorem. Podívejte se, který pár si dal tu nejromantičtější pusu …

Justin Bieber a Hailey Bieber
Srdce populárního zpěváka si po turbulentním vztahu se Selenou Gomez získala modelka Hailey, v té době Baldwin. Justin a Hailey se vzali dokonce dvakrát. V roce 2018 to bylo na úřadě v New Yorku a 30.9.2019 uspořádali velkolepou oslavu v Jižní Karolíně v Montage Palmetto Bluff.

Na jejich svatbě měli 150 hostů, a z toho mnoho celebrit. Nechyběla Kendal Jenner, která je velmi blízkou přítelkyní tohoto páru. Svatba prý vyšla na více než půl milionu dolarů.

Justin se na Hailey díval po celou dobu neskutečně zamilovaným pohledem. Jejich svatební pusa byla krásná. Pěkně si chytil její tvář do rukou, což je maximálně romantické gesto. Do dnes jsou „zaláskovaní“ a tráví spolu každou volnou chvíli.

Adela Vincezová a Viktor Vincze
Známý pár slovenského showbyznysu si také své ano řekl dvakrát. Jak nedávno Viktor prozradil, jejich první tajná svatba byla 9.6.2017. Jen v kruhu nejbližší rodiny se vzali v evangelickém kostele v Svatém Juru.

O den později tak na oficiální svatbě v nádherném kostele v Tomášovy vítali hosty už jako manželé. Na svatbě měli něco kolem 100 hostů a mezi nimi nechyběl Bruno či Dano dangly s manželkou, Sajfa s Veronikou a mnozí další.

Jejich svatební polibek byl velmi romantický. Krásný procítěný moment. Adela a Viktor stále tvoří šťastný pár a pro mnohé jsou inspirací.

Mnoho lidí se ptá Viktora na 10-letý věkový rozdíl, který mezi nimi je, ale on sám řekl, že lepší rozhodnutí, jak vzít si se ženu Adélu, ani nemohl udělat.

Meghan Markle a princ Harry
Svatby královských členy jsou vždy výjimečné a všude se o nich píše. Meghan a Harry se staly manželi 19. května 2018 v kapli na zámku Windsor. Svatba byla dokonce dostupná online a celý svět mohl sledovat, jak si řeknou ano.

Svatba je stála prý více než 35 milionů eur. Tento den s nimi přišlo sdílet několik prominentních hostů. Zavítal i David Beckham s manželkou, Serena Williams, či George Clooney s manželkou Amal.

Svatební polibek byl jemný, romantický a také velmi pěkný a upřímný. Museli být oba nervózní, když je při tom sledovalo několik milionů lidí.

Klobouk dolů před Meghan, že takový tlak zvládla. Určitě oba na tento životní moment vzpomínají a zůstane v jejich srdcích navždy.

Elie Goulding a Caspar Jopling
Zpěvačka Elie Goulding si vzala za muže Caspe Jopling v katedrále v Yorku 31. srpna 2019. Elie měla na sobě šaty značky Chloé. Na svatbě byli hosté jako Katy Perry s Orlandem či princezna Eugenia a Jack Brooksbank.

Jejich svatební pusa byla velmi jemná a trošku kontrolována. Svatbu sledovalo také mnoho lidí, takže nějakých okázalých polibků na veřejnosti se zdrželi. Cena svatby se údajně pohybovala v šestimístných přirozených číslech.

Jedna z top svateb století byla určitě svatba princezny Diany a prince Charlese. Vzali se 29. července 1981 v katedrále svatého Paula v Londýně. Svatbu sledovalo více než 750 milionů lidí.

Na svatbě měli 3 500 hostů, což znamená, že většinu z nich ani nemohli znát. Svatba vyšla okolo 45 milionů a něco přes půl milionu utratili na ochranku. Diana měla na sobě šaty v té době v hodnotě 11 tisíc eur, což je v přepočtu k dnešku cca 35 tisíc eur.


Jejich svatební polibek byl typicky na balkoně v Buckinghamském paláci. Charles jen jemně přiblížil rty k těm Dianin. Drželi se zvyklostí – žádné přehnané projevy emocí.

Kate Middleton a princ William
Potomek princezny Diany své ano řekl Kate Middleton už před 9 lety ve Westimnsterskom opatství v Londýně. Vzali se 29. dubna 2011. Kate a William se setkali v roce 2001 a od 2003

Další články autora

PR článek

Nejnovější články

Hermès je plný tradic a špičkové kvality 

Špičková kvalita je zde samozřejmostí, stejně jako rodinné tradice u firmy Hermes. Koupě jejich...

Velký horoskop na červen: Pro která znamení bude tento...

BeranMáte přímo dětské nadšení pro všechno nové. A život mnohdy berete nejen jako hru,...

Jídelníček proti celulitidě na 5 dní: Když omezíte cukry,...

Se stoupající teplotou se snižuje množství zakryté kůže během jara a hlavně v létě....

Tři elementy, které vám zajistí pokožku bez celulitidy: Pokud...

Pomerančová pokožka je něco, po čem netouží žádná žena, ale trápí nejednu z nás....

Denní porce zdraví v krabičce pro každého

Přestože si stále častěji uvědomujeme důležitost zdravého stravování, často neumíme splnit ani jednoduché pravidlo...

Dieta, o které se (ne)říká: Pro tělo představuje to...

Přestože i dnes najdete na internetu zastánce teorie, že přijaté kalorie musí jít z...

Comments